Her zaman bu anlama gelmez. Google’da yüksek pozısyonlara gelmek için müşterilerinize katma değer sağlayan içerik sunmak önemlidir. Fakat bu başarı garantisi vermez. En az sizinki kadar kaliteli içerik sunabilecek çok sayıda website bulunabilir. Sonuçta herkes yüksek pozisyonlara çıkmak istiyor. Bu nokta da fark yaratabilecek unsur backlinklerdir.

SEO çalışmalarımız çalışmaya başladıktan sonra belirli bir sürede sonuç vermeye başlar. SEO konusunda en az 6 aylık bir çalışma programı önermekteyiz. Elbette daha uzun SEO çalışmaları da sürdürülebilir.

SEO çalışmaları sabır gerektirir. İlk çalışma başlangıcından 2 ay sonrasında çalışmaların olumlu sonuçları görünür ve sitenizin trafiği artmaya başlar. Bu süreçten sonraki dönemde her geçen ay bir önceki aya göre %10-15 oranında bir trafik artışınız olur. Sektör ve kelimelere bağlı olarak 6 - 12 ay süreci içerisinde en verimli sonuçlar alınmaya başlar.

Aynı ya da benzer kelimeler konusunda sadece tek bir firmayla çalışıyoruz.

Kesinlikle hayır! Biz SEO çalışmalarında tamamen doğal yollarla ilerliyoruz. Google sitenizden ne bekliyor ve ne yapılması gerekiyor bunu iyi biliyoruz ve sürekli çalışarak, üreterek SEO çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma süresince neler yaptığımızı da tek tek müşterilerimize de anlatıyoruz.

Elbette. Kendi içimizde raporlayarak çıkarttığımız analizler doğrultusunda çalışıyor ve belirli aralıklarla bu raporları müşterilerimize sunuyoruz.

Faaliyet alanı ve rakip araştırması ile önce sektörünüzü tanıyor, rakiplerinizi analiz ediyoruz. Siteniz için en uygun anahtar (hedef) kelimeleri belirliyor ve bunlar üzerine çalışma yapıyoruz. Zararlı bağlantılar ve anti-seo tespiti ile link detoksu işlemini devreye sokuyoruz. Marka bilinirliği ve çevrimiçi itibar yönetimi gibi arkaplanda zaruri olan birçok bütünsel (holistik) işlem gerçekleştiriliyor. Site içi seo konusuna fazlasıyla önem veriyor, kusursuz bir çalışma ortaya koyuyoruz.

SEO çalışmalarının etkisini göstermesi zaman alsa da, uzun vadede bulunabilirliğinizi arttırdığı ve buna bağlı olarak kalıcı tasarruf ve kazanç sağladığı için son derece önemlidir. Üstelik ilk sayfalarda çıkmak websitenize prestij kazandırdığı için ziyaretçilerinizin ürün ve hizmetlerinizde sizi tercih etme olasılığını artırmaktadır. Yani dönüşüm oranlarınız da yükselmektedir.

SEO çalışmaları bu kadar önemli olmasına rağmen bu Google Adwords'u değersiz kılmaz. Hemen bugün websitenize ziyaretçi çekmek için Adwords harika bir çözümdür.

En ideali bir taraftan Adwords çalışmalarına başlamak ve eş zamanlı olarak SEO çalışmalarını yürütmektir. SEO etkisini gösterdikçe aylık Adwords bütçenizi isteğinize göre düşürebilirsiniz. Bu sayede satışlarınızdan taviz vermeden maliyetlerinizi kalıcı olarak düşürebilirsiniz.

Bağcılar Seo uzmanları site içerisinde iyi bir link yapısı tavsiye ederler. Google bunları da backlink olarak kabul eder ve değerlendirmeye alır. Ancak bu linkler dışarıdan gelen backlinkler kadar kıymetli değildir ve websitenizin arama motorlarındaki sıralamasına etkisi sınırlıdır.

testimonial author

Mehmet ERGEN Seo Uzmanı

İhtiyaç Duyduğunuz Ne Kadar Talep Var İse Size En İyisini Bağcılar İlçemizde Sunacağımızdan Emin Olabilirsiniz.