ETİCARET WEB SİTESİ Bağcılar E-ticaret Sitesi

E-TİCARET'TE GÜÇLÜSÜNÜZ!

İşinizi interaktif ortama taşımanın tam zamanı! Ürünlerinizi internet ortamında satarak firma karlılığını artırırken satış maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. E-ticaret altyapısı ile işleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin. İnternetteki 7/24 açık olan mağazanızı oluşturmak için geç kalmayın.

Bağcılar Eticaret Sitesi altyapısı arama motorlarının talep ettiği kritik iyileştirmeleri temel alan yapıya sahiptir. Sizin veya iş ortaklarımızın dokunuşlarıyla zirveye oynayanlar arasında yer alın.

Anahtar Teslimi Eticaret Sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özellikleri e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. Size sadece ürünlerinizi eklemek ve satışa başlamak kalıyor. Siteniz kurulduktan sonra iş geliştirme ekibimiz tarafından uzaktan eğitimler ve sürekli destek ile yanınızdayız. Yapmanız gereken ayarlarda sizi adım adım yönlendireceğiz. 

Kullanıcı Dostu Arayüz

Yeni bir başlangıç yaparken
Doğru yol arkadaşınız biz olalım

En büyük rakiplerinizin kullandığı gelişmiş E-Ticaret yazılımı ile tanışın, 100+ müşterinin tercihi Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın.​

Siteniz kurulduktan sonra iş geliştirme ekibimiz tarafından uzaktan eğitimler ve sürekli destek ile yanınızdayız. Yapmanız gereken ayarlarda sizi adım adım yönlendireceğiz. 

İşinizi büyütmeniz için tasarlanmış, kolay kullanımlı e-ticaret yazılımı, Crm ve kampanya modüllerinden, depo sistemlerine kadar ihtiyacınız olan herşey Bağcılar Eticaret’in gelişmiş be-ticaret altyapısında.

Performans

Arama motorlarında organik sonuçlar, tıklamaların %95’ini alıyor.

94 %

899 of 1203

Eşsiz Ziyaretçi

96 %

899 of 1203

Dönüşümler

92 %

899 of 1203

Çıkma Oranı

Organik Sonuçlarda En İyi Sıralamalar

Site içi ve site dışı seo denetimleri – Rakip Analizi – Özel Stratejiler – Fiyatlandırma hakkında bilgilendirebiliriz.

0554 432 22 22

Bizi Arayın..!

info@bagcilarweb.com

7/24 Çevrimiçi Destek

    SİZİ ÜST DÜZEYE GETİRECEK SÖZ Web Sitenizi Google'de Bağcılar Web ile Zirveye Taşıyın